Kontaktpersoner

Her finder du e-mail og telefonnumre på kontaktpersoner hos Fortum Waste Solutions A/S.

Forretningsansvarlig

Fortum_noimage_avatar

Jens Peter Rasmussen
Forretningsansvarlig
Tel: +45 6331 7314
jens.peter.rasmussen@fortum.com

Produktion

Fortum_noimage_avatar

Lars Hedegaard Kristensen
Production Director
Tel: +45 2338 8689
lars.hedegaard.kristensen@fortum.com

Salg

Fortum_noimage_avatar

Jørn C. Tidemann
Sales Director
Tel: +45 6331 7368
Jorn.Tidemann@fortum.com

HR

Fortum_noimage_avatar

Ellen Frier
HR Manager
Tel: +45 6075 1133
ellen.frier@fortum.com

Kundeservice & Logistik

Fortum_noimage_avatar

Susanne Horsevad Schultz
Head of Order Fulfilment, Customer Service & Logistics
Tel: + 45 6331 7260
susanne.schultz@fortum.com

EHSQ

Fortum_noimage_avatar

Eva Lund
EHSQ Manager
Tel: +45 6331 7271
eva.lund@fortum.com

Kommunikation & Marketing

Fortum_noimage_avatar

Jesper Hansen
Communications Specialist
Tel: +45 3085 8133
jesper.hansen@fortum.com

Finans

Fortum_noimage_avatar

Lotte Stenderup
Finance Manager
Tel: +45 6331 7107
lotte.stenderup@fortum.com

CS2

Administration