Kontaktpersoner

Her finder du e-mail og telefonnumre på kontaktpersoner hos Fortum Waste Solutions A/S.

Forretningsansvarlig

Jens Peter Rasmussen
Head of Waste Management Services Denmark
Tel: +45 6331 7314
jens.peter.rasmussen@fortum.com

Produktion

Lars Hedegaard Kristensen
Production Director
Tel: +45 2338 8689
lars.hedegaard.kristensen@fortum.com

Salg

Jørn C. Tidemann
Commercial Director
Tel: +45 6331 7368
Jorn.Tidemann@fortum.com

Morten Jacobsen
Service & Product Manager
Tel: +45 2929 3263
morten.jacobsen@fortum.com

Miljø og sikkerhed

Henrik Rauer Hansen
Shared Services Manager
Tel: +45 8180 7394
henrik.rauer.hansen@fortum.com

HR

Ellen Frier
HR Manager
Tel: +45 6075 1133
ellen.frier@fortum.com

Kundeservice & Logistik

Susanne Horsevad Schultz
Supply Chain Manager
Tel: + 45 6331 7260
susanne.schultz@fortum.com

Kommunikation & Marketing

Jesper Hansen
Communications Specialist
Tel: +45 3085 8133
jesper.hansen@fortum.com

Finans

Lotte Stenderup
Finance Manager
Tel: +45 6331 7107
lotte.stenderup@fortum.com

CS2

Administration